Properties

Total found: 55 properties
#78798
 • 62 m2
 • 1
 • 1
€124000For Sale

Located on Taftalidze, Skopje. Very modern, fully furnished apartment for sell with 62m2 living space, in a new building with an elevator. The apartment has 1 well size bedroom, 1 bathroom, balcony. It has central heatin...

View Property
#78680
 • 80 m2
 • 2
 • 1
€/For Sale

Location: Zlokukjani, Skopje A new beautiful fully furnished apartment for sale with a total interior area of 80m² and a terrace of 10m² fenced with trees and flowers, which gives complete privacy. The apartment contains...

View Property
#78674
 • 101 m2
 • 3
 • 3

Taftalidze 1, Skopje
€/For Sale

Локација: Taфталиџе 1, Скопје Модерен, нов стан за продажба со станбена површина од 101 м2 на приземје во нова зграда со предна градина од 20м2, излез на задна приватна градина од 100м2 и подрум од 19м2. Станот располаг...

View Property
#78661
 • 98 m2
 • 2
 • 2
€159000For Sale

Локација: Тафталиџе 1, Скопје Нов, многу убав стан на одлична локација со вкупна површина од 89м2 во зграда со лифт. Станот располага со две спални соби, кујна бања, гостински тоалет, балкон , градско парно, клима уреди....

View Property
#78648
 • 79 m2
 • 1
 • 1

Crniche, Skopje
€105000For Sale

Локација: Црниче, Скопје Се продава убав простран празен стан со вкупна површина од 79м2 на високо призимје во нова зграда. Станот има една спална спална, една бања, одделна просторија, што може да се користи како остава...

View Property
#78607
 • 88 m2
 • 2
 • 2

Taftalidze 1, Skopje
€150000For Sale

Локација: Тафталиџе 1, Скопје, Многу убав нов стан за продажба , наместен со модерен мебел, дуплекс,со 88м2 станбена површина, на 8ми кат во нова високоенергетска зграда. Станот располага со 2 спални соби, 2 бањи, тераса...

View Property
#78606
 • 140 m2
 • 3
 • 2

Taftalidze 1, Skopje
€3390000For Sale

Локација: Тафталиџе 1, Скопје Модерен, нов стан за продажба со станбена површина од 140м2 на приземје во нова зграда со предна градина/тераса и директен излез на задна приватна градина од 70м2. Станот располага со 3 спал...

View Property
#78567
 • 70 m2
 • 2
 • 1

Avtokomanda, Skopje
€110600For Sale

Локација: Автокоманда, Ист гејт. Се продава нов стан во Ист Гејт Ливинг, со внатрешната површина од70м2, со две спални соби, една бања, пространа дневна со трпезарија и кујна и балкон, на 4 кат, со економично и енергетск...

View Property